Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Бізнес в Україні. Транспортно-логістичний супровід

Сьогодні свій власний бізнес може почати кожен з нас. Тут важливі ідея і якісний бізнес-план. Діяльність більшості компаній так чи інакше пов'язана із зберіганням виготовленої продукції або товарів, переміщенням вантажів. У цьому питанні важливо використовувати спеціально обладнані складські приміщення та перевірених надійних перевізників.

Як правильно почати бізнес в Україні

 

 Багато українців прагнуть організувати свій бізнес. Як відкрити свою справу? Як зробити його успішним? І багато інших питань виникає одразу. Адже необхідно враховувати велику кількість важливих моментів і складових, які потрібно спочатку між собою налагодити.

 

Бізнес в Україні - стабільність і зростання

 

Читайте також: Нові тенденції в логістиці 2018 

 

Самостійно, без спеціальних знань, вам, швидше за все, це не вдасться. Тому правильним рішенням є співпраця з логістичною компанією YarTrans Logistic. Наші фахівці здатні швидко налагодити не тільки поставки товарів, але зберігання їх на спеціалізованих складах. У перелік послуг, що надаються входить:

  • Відповідальне зберігання - аутсорсинг складської логістики;
  • Надання складу в оренду;
  • Мінімізація витрат, вигідні акції і пропозиції;
  • Сучасні складські послуги;
  • Логістичний консалтинг, аутсорсинг;
  • Міжнародні вантажоперевезення;
  • Перевезення вантажів по Україні - адресна доставка;
  • Митне оформлення - брокерські послуги, обробка та складання пакету необхідних документів.

Вищезазначені послуги та кваліфіковані консультації наших співробітників протягом становлення і подальшого розвитку вашого бізнесу. Тому для вас YarTrans може стати надійним партнером, який надасть корисну підтримку. Адже фахівці компанії завжди проводять дослідження, збільшують рівень знань, вивчають і використовують сучасні технології логістики в сферах транспортування різних видів вантажів, при зберіганні товарів на складі.

Ви можете бути абсолютно впевненим, що наша компанія має величезний потенціал і високу кваліфікацію. Ці складові допоможуть не просто почати бізнес, а зробити його успішним і стабільно зростаючим.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація