Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Компанія ЯрТранс - Ваш вибір

Компанія ЯрТранс була створена 12 років тому. Тоді тут працювали всього три людини, сьогодні ж число співробітників зросло до 30 осіб.

Чому варто вибирати компанію ЯрТранс

На ринку логістики компанія ЯрТранс впевнКращий 3PL-оператор в Україніено займає свої лідируючі позиції.

Чому саме ЯрТранс?

Компанія має багаторічний досвід в даному сегменті ринку, а також компанія має своїх так званих VIP - клієнтів. Таких як: Альфабанк; Ферросервіс; Алтек і Vodafone.

Крім цього, компанія є логістичним 3 PL- оператором, який із задоволенням надає широкий спектр послуг, починаючи від складських послуг до послуг відповідального зберігання. Також можна відзначити той факт, що на складах даної компанії зберігаються товари компанії «Індезіт», оскільки продажем техніки цієї марки займається один з постійних клієнтів.

Компанія має свої цілі і цінності, що є саме по собі похвальним і рідкісним явищем. Так все ж, чому варто вибирати ЯрТранс?

У компанії «ЯрТранс» є свої плюси і переваги:

• швидкість збору заявок;

• мінімальний показник пошкодження вантажу;

• мінімальна кількість помилок при зберіганні товару;

• точність видачі часу заявки;

• зручність розташування складу, можливість заїзду і з Окружної дороги і з Житомирської траси.

І це далеко не все, що може запропонувати Вам наша компанія. Якщо ви шукаєте сучасну, відповідальну і досвідчену логістичну компанію, тоді компанія ЯрТранс до ваших послуг! Читайте також: складські послуги

Наш склад розташований на Брест -Літовскому шосе. Це всього 500 метрів від межі міста, або ж 3 км від Окружної дороги. «ЯрТранс» - гарант безпеки і якості послуг, що надаються!

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація