Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Логістика та  її напрямки

Безсумнівно, більшість компаній користуються послугами логістичних компаній, для того, щоб робота була злагодженою та безперебійної. Логістика - безсумнівно цікава і потрібна річ не тільки для компаній, що займаються поставками вантажів і т.д., але і нам, звичайним громадянам.

Для того, щоб розуміти суть статті для початку розберемо кілька понять про те, що ж це таке. Отже,

 •    Логістика - це процес планування створення та контролю ефективного потоку, який вже в процесі управління запасами готової продукції і відповідної інформації, починаючи від точки зародження і до точки споживання з метою цілковитого задоволення запиту (ів) споживача (їй).
 •    Логістика - науково-економічна дисципліна, що вивчає процеси постачання, поставок і перевезень. У перекладі з грецької слово «логістика» означає «мистецтво підрахунку».

Іншими словами - це продумування правильної, рентабельною відправки вантажу з найменшими втратами часу, палива і вантажу з точки А в кінцеву точку Б. Сама «логістика» бере свій початок в XIV ст до н.е.-I в н.е. А другий етап її розвитку стався в перше тисячоліття н.е.-кінець ХІХ ст. Звичайно, в сучасному світі все, що нас ні оточує - результат діяльності логістів. Машини, поставки товарів, морські вантажоперевезення, заміщення вантажу на складах, поштові доставки, це все і є логістика та її види  адже, на сьогоднішній день їх п'ять і більше. Отже, які ж види логістики існують?


На сьогоднішній день існує п'ять основних видів логістики. Це: закупівельна, виробнича, розподільча, транспортна та інформаційна. Коротенько розберемо кожну з них, отже:

 

 • Закупівельна логістика - це вид логістики створює процес забезпечення підприємства матеріальними ресурсами, розміщення ресурсів на складах підприємства, їх зберігання та видача у виробництво.
 • Виробнича логістика - дозволяє управляти матеріальними потоками, в процесі проходження його виробничих ланок, в разі, руху від первинного джерела сировини до готової продукції.
 • Розподільна логістика - це цілий комплекс взаємопов'язаних функцій, реалізованих в процесі розподілу матеріального потоку між різними оптовими покупками, тобто в процесі оптової торгівлі.
 • Транспортна логістика найпоширеніша. Цей вид логістики дає право управляти транспортуванням вантажів щоб, знизити витрати транспорту і збільшити швидкість доставки товарів.
 •  Інформаційна логістика - це та частина логістики, яка є сполучною ланкою між постачанням, виробництвом, і збутом продукції і займається організацією потоку даних, які супроводжують матеріальний потік в процесі його переміщення.

Звичайно про видах логістики можна говорити багато і довго, але головне зрозуміти, що який би вид логістики, важливо грамотно скласти план з управління або ж маршрут для того, щоб в кінцевому рахунку результат управління був блискучим. Читайте також:  дополнітельниескладскіе послуги
Логістична компанія Яр транс і її переваги.

Компанія в сегменті логістики перебуває протягом 13 років. Її перевагами перед іншими компаніями є:

 • Чесність;
 • Відкритість;
 • Повага до кожного клієнта;
 • Швидко вирішують завдання поставлені перед ними;
 • Досвідченість.

Вибравши цю компанію, ви отримуєте не тільки впевненість за збереження вантажу, а й повну відповідальність за її перевезення і доставку у потрібне місце.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація