Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Міжнародні перевезення вантажним автотранспортом

Жоден великий бізнес сьогодні не може обійтися без якісного перевезення продукції або матеріалів. Вантажоперевезення міжнародні, або транспортування вантажів усередині країни - найбільш затребувані послуги, що надаються транспортними компаніями. І тут важливо швидко і правильно підібрати автомобіль і скласти маршрут. А довірити цю справу професіоналам набагато зручніше і дешевше, ніж утримувати власний автопарк.

Автотранспортні перевезення будь-якого вантажу по Україні та за її межами

 

Перевезення автотранспортом по Україні і за кордономСьогодні автомобільні контейнерні перевезення є досить затребуваною послугою. Від компанії перевізника потрібна висока кваліфікація і добре технічне забезпечення.

Компанія YarTrans Logistic володіє сучасним парком автотранспорту - контейнеровози, зерновози та багато інших видів транспорту. Ми маємо ліцензію міжнародного митного перевізника, і є членом асоціації міжнародних автомобільних перевізників. Це свідчить про високий рівень послуг, що надаються.

 

Читайте також: Складські послуги та їх переваги 

 

Кожен автомобіль обладнаний системою GPS навігації. Це допомагає контролювати вантаж під час доставки в онлайн режимі 24 години на добу і забезпечувати його збереження. Дана система дозволяє відслідковувати автотранспорт в будь-якій точці на території України і за її межами. Гарантує надійність послуги і недоторканність вашого вантажу.

Компанія ЯрТранс забезпечує перевезення вантажу для українських і зарубіжних фірм в різних напрямках. Не менш важливим, ніж географія перевезень, є можливість компанії щодо видів вантажів. Наша компанія здійснює міжнародні перевезення цінних вантажів, небезпечних і негабаритних.

Повний сервіс послуг доводить, що компанія може взяти на себе безліч зобов'язань. Крім того, на всі перевезення оформляється страхування відповідальності перевізника за вантаж і контейнерне обладнання. Тому ви можете бути абсолютно спокійні за цілісність і збереження вантажу на протязі всього шляху.

Політика YarTrans спрямована на максимальну реалізацію поточних потреб клієнтів. Також фахівці постійно вдосконалюють і розширюють сферу послуг. Пунктуальність, гнучка цінова політика і знаходження компромісів у відносинах з клієнтами - успіх компанії YarTrans Logistic. Довіряйте нам свій вантаж - співпрацюйте з професіоналами.

Швидкі автоперевезення вантажу і міжнародна транспортування

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація