Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Основні цілі і завдання транспортної логістики

Що таке транспортна логістика і як вибрати надійну транспортну логістичну компанію?

Транспортна логістика - завдання і цілі

Логістика - це наука про управління товарними потоками. Основні завдання, які вона ставить перед собою, ефективне управління, розподіл. Існує безліч розділів логістики.

Транспортна логістика - якісна доставка вантажів

Організаціяєю товарів на складах і їх переміщенням займається складська і транспортна логістика відповідно. Транспортна логістика - це система доставки, переміщення товарів. Основною метою є розрахунок оптимального маршруту руху, за яким доставляється логістичний предмет в найкоротші терміни з мінімальними витратами.

Читайте також: Складські послуги та їх переваги 

Транспортування вантажу - переміщення продукції транспортним засобом за певною технологією в ланцюзі постачань. Складається з логістичних операцій і функцій. Тому необхідно забезпечити вибір типу транспортного засобу, спланувати організацію транспортного процесу зі складською, митною, виробничою службами. В результаті забезпечити єдиний технологічний ланцюжок і визначити раціональні маршрути поставок.

Деякі підприємці помиляються, вважаючи фахівців з питань логістики посередниками. У надії заощадити на їх послугах, бізнесмен може допустити ряд помилок, які збільшать його витрати, наприклад.

Транспортно-логістична компанія YarTrans Logistic є 3PL-оператором в сфері логістичних послуг на Україні. Наші фахівці володіють професійними знаннями і навичками, постійно підвищують рівень кваліфікації. Тому скласти оптимальний маршрут або вибрати вид транспорту для доставки для них є простим завданням.

Крім того, співробітники швидко реагують на будь-які форс-мажори і приймають правильні рішення, які допоможуть уникнути додаткових витрат і постараються максимально скоротити час на поставки.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація