Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Парковка заборонена !!! Нові штрафи з 27 вересня 2018 року

Зупинити автомобіль в спеціально відведеному для цього місці, строго дотримуючись ПДР, у водіїв виходить не завжди. Чому ж віддати перевагу, якщо зупинка заборонена: штраф або незручний варіант парковки? Для того, щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти, які санкції можуть бути задіяні щодо порушника.

Нові штрафи за порушення парковки - як будуть діяти?

 

Пішохідні переУкраїна 2018 - нові штрафи за неправильну парковкуходи, автобусні зупинки, тротуари, газони, місця для інвалідів, трамвайні колії і проїжджа частина - українці паркуються де завгодно. Водії не звертають увагу на дорожні знаки, пішоходів. Тому патрульна поліція і паркувальні інспектора фіксуватимуть порушення.

 

Що загрожує порушникам з 27 вересня 2018 року? 

 

 У багатьох великих містах України стали робити автомобільні дороги за європейськими стандартами - велодоріжки, ідеальне асфальтне покриття, нові розмітки. Незважаючи на все це, водії паркують автомобілі неправильно. Наприклад, залишають машини на жовтих забороняючих лініях біля пішохідного переходу. Це обмежує видимість, і водій погано бачить момент переходу дороги пішоходом.

Ще один приклад - торговельні центри з платним паркінгом. При цьому автомобілісти з метою економії коштів або часу ігнорують такі паркувальні місця. Деякі паркуються навіть на зупинках для громадського транспорту, тротуарах або на місцях, призначених для людей з інвалідністю.

У деяких містах вже давно на дорогах можна зустріти паркувальні кишені, які додатково оснащують роз'яснювальним знаком. Але це також не впливає на водіїв в позитивному напрямку.

 

Читайте також: Нові тенденції в логістиці 2018

 

Тому штрафи зросли майже вдвічі. Нижче наведені нові тарифи.Перевезення і відповідальне зберігання на обладнаних складах в Києві

Нові штрафи за неправильну парковку

Сума штрафу

Стоянка під знаком

255-510 грн

Несплата за паркування

100-200 грн/год

Стоянка на місцях для інвалідів

1200 грн

Евакуація авто

600-1500 грн

 

Після евакуації автомобіля діють свої правила. Якщо власник авто сплатить штраф протягом 10 днів після його евакуації, діє знижка в розмірі 50%. У разі затримки оплати понад 30 днів, сума подвоюється.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація