Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Поради по об'єднанню електронної комерції і логістики

У цій статті ми розповімо про основні аспекти інтеграції комерції з логістикою.

Поради по об'єднанню електронної комерції і логістики

У цій статті ми ркращі ідеї щодо об'єднанняозповімо про основні аспекти інтеграції комерції з логістикою. У зв'язку з тим, що сьогодні існує маса комерційних електронних компаній таких як Amazon, eBay, AliExpress та інших, все ж розглядаються варіанти створення своїх логістичних послуг. Відповідно, виникає питання про створення інтеграції логістики та електронної комерції.

Порада по поєднанню розвитку IT - структури з розвитком бізнесу

Всі знання щодо IT-структури, як правило, розділені на дві частини. Перша частина складається з: встановлення IT як інфраструктури ринку з позиції управління наявними продуктами або товарами. Друга відповідає за зміни і управління в сфері IT, де безпосередньо створюється продукт.

Способи вирішення проблеми швидкого зростання бізнесу

Наприклад, всередині компанії «ЯрТранс» не тільки в секторі IT, але в розвитку компанії в цілому, вся діяльність ділиться на операційну і регулярну. Важливо, щоб ці два блоки мали один з одним взаємозв'язок. Важливо пам'ятати і розуміти, що система комерції електронної повинна не просто бути взаємно пов'язаною з логістикою, а й співпрацювати з різними категоріями товарів.

Єдина платформа для IT

Дуже важливо, щоб всі основні бізнес-процеси відбувалися і були розміщені на єдиній платформі. Звичайно, цілком можливо підтримувати відносини з різними програмними продуктами, але тоді в обов'язковому порядку знадобиться встановити чіткі і працездатні інтеграції, в тому числі і під навантаженням шини. У деяких основних бізнес-процесах можна перейти на існуючу платформу SAP.

Власна логістична структура

У компанії з досвідом цей аспект важливий. Наша компанія має власну логістичну структуру, де, коли й працює з підрядниками, то в дуже рідкісних випадках. Наприклад, в пікові сезони. І зовсім не важливо, звідки брати додаткові машини. Важливо, щоб ці машини проводили свою роботу в рамках нашої компанії, встановлених нами процесів, правил і певних норм. Товар можна зберігати де завгодно, але управління ним лежить на плечах компанії.

Різноманітність товарів і послуг

Різноманітність в товарах і послугах підсилює конкурентоспроможність компанії. Оскільки система e-комерції повинна інтегрувати з товарами. Також важливо не просто розмістити товар на сайті, важливо додати супутні читайте також: послуги зберігання, розширити асортимент того чи іншого товару, мати програму лояльності і т.д.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація