Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Склад відповідального зберігання - що це, і кому він потрібен?

Послуга відповідального зберігання сьогодні є сегментом, що найдинамічніше розвивається в області зберігання товарів. Склади, на яких надається така послуга, оснащуються найновішим обладнанням за останніми тенденціями складської галузі, Саме це гарантує найвищий рівень зберігання товарів.

Що собою являє склад відповідального зберігання

Переваги для підприємця, який прийняв рішення, скористатися послугами складу відповідального зберігання очевидні. Адже це суттєво знижує загальні витрати вашої компанії на дану статтю витрат. Оплата буде здійснюватися тільки за ту площу, яку займає саме ваш товар.

 

Відповідальне зберігання - обладнані складські приміщення

 

Читайте також: Адресне зберігання на складі від ЯрТранс 

Клієнтам, які мають зональність в продажах, відповідальне зберігання найбільше підходить. Адже в цьому випадку, немає необхідності додавати або скорочувати кількість персоналу. Потрібно тільки узгодити з логістичною компанією мінімальне резервне місце. Це дозволить уникнути ризиків при самостійній організації складського зберігання.

Відповідальне зберігання дає можливість "зняти з плечей" керівників складської питання і займатися виключно бізнесом, не потопаючи в великій кількості дрібних проблем. Адже вони завжди супроводжують будь-яке складське господарство. Вам залишається вибрати надійну логістичну компанію.

YarTrans Logistic надає послуги складської обробки на найвищому рівні. Наявність сучасного обладнання, відмінну якість сервісу. Фахівці нашої логістичної компанії легко знаходять спільну мову, способи і розуміють основні запити місцевих українських бізнесменів.

Крім того, до переліку наших послуг входить можливість скористатися комплексом сучасних і додаткових складських послуг, логістичний консалтинг, аутсорсинг, міжнародні вантажоперевезення, адресна доставка і брокерське обслуговування, правильне митне оформлення документів.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація