Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Транспорт і Транспортні біржі

Своєчасне і якісне перевезення вантажів відіграє важливу роль для сучасного бізнесу. Для полегшення планування і зниження витрат в логістиці служать Транспортні біржі. Завдяки даній системі транспортно-експедиційні підприємства щодня отримують актуальну інформацію про пропозиції щодо вантажу і вільного транспорту. Це дає можливість швидко відправити вантаж в заданому напрямку.

Топ-5 транспортних бірж

 

На сьогоднішній день на ринку автовантажних перевезень існує три основні категорії учасників. Це перевізники, замовники перевезень і замовники перевезень з власним транспортним засобом.

 

Читайте також: Адресне зберігання на складі від ЯрТранс 

 

Якщо замовнику потрібна машина на певну дату і час, він швидше за все звертається в знайому йому або надійну транспортну компанію. У разі відсутності необхідного транспорту, співробітники даної транспортної компанії займаються пошуком через ланцюжок посередників. Така система пошуку підвищує підсумкову ціну і збільшує час.

 

Допомога в перевезеннях вантажів - транспортні біржі

 

Ідеальним варіантом для всіх учасників ринку є система, при якій ТЗ експлуатуються з мінімальною кількістю порожніх рейсів. Світовий досвід підказує, що найкращою системою задоволення попиту і пропозиції є біржовий механізм. Предметом торгу є перевезення вантажу в конкретному напрямку на позначену дату.

 

Читайте також: Складські послуги та їх переваги 

 

Предоставляємо Топ-5 транспортних бірж найбільш популярних і затребуваних в Європі і Азії:

  • Ларді-Транс - солідна кількість компаній, які зайняті в сфері автомобільних перевезень. Основне завдання - налагодження комунікацій між учасниками ринку вантажоперевезень.
  • DELLA - перевізники проходять процедуру реєстрації в обов'язковому порядку. Компанія надає якісну інформацію про замовлення на вантажоперевезення і замовників вантажних перевезень.
  • DeGruz - бізнес-інструмент, який дозволяє в онлайн режимі швидко реагувати на зміни пропозицій ринку вантажоперевезень. Тому пропонуються вигідні рішення для перевізників і вантажовідправників.
  • АТІ - надає і розробляє для учасників ринку сучасні засоби по обміну інформацією. Це допомагає підвищувати ефективність і безпеку вашого бізнесу.

Transinfo - перший портал вантажоперевезень для пошуку вантажів і транспорту, є найбільш повним новинним каналом сфери вантажоперевезень для багатьох перевізників.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація