Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Транспортні послуги та IT

Технології не стоять на місці. Розробляються нові гаджети, підвищується рівень їх можливостей. І вдома, і на роботі - всюди ми стикаємося з новими технологіями. Не оминули вони і сферу логістики.

Розвиток технологій в логістиці

 

Зараз нам важко уявити собі життя без новомодних гаджетів, які значно полегшують нам життя. Адже всього кілька десятиліть тому ніхто й подумати не міг про маленьку коробочку, яка дозволить не тільки розмовляти, робити фотки, програвати музику, але також і визначати місцезнаходження, здійснювати оплату за товари, дивитися фільми і багато іншого. Нові технології цілком увійшли в наше життя, і допомагають нам в різних сферах нашої діяльності, як на роботі, так і вдома.

Нові технології в логістиціПри сьогоднішній глобалізації продажів, коли ти, сидячи вдома, можеш замовити товар з будь-якої точки світу, на перше місце виходить логістика. Тільки завдяки правильній побудові ланцюга поставок і повного розуміння всього процесу доставки, можна доставити продукцію в термін і за хорошою ціною. Розуміння процесу від початку виробництва товару до його доставки до дверей споживача дає незаперечну перевагу компанії. Адже погодьтеся, що багато хто з вас стикався з ситуацією, коли значна економія на одному процесі, в кінцевому підсумку приводила до зростання витрат на інших ділянках ланцюга постачань. Підсумок - збільшення витрат і подорожчання продукту.
Нові технології дають можливість оптимізувати робочі процеси, зменшити час завантаження / розвантаження, зменшити ризики несвоєчасної доставки. За допомогою мобільного сканера значно зменшується час збору і підготовки товару до відвантаження. Застосування крос-докінгу дозволяє економити на складських площах.
Своєчасне повідомлення системою автомобіля водія про необхідність ремонту транспортного засобу дозволяє заздалегідь замовити деталі на СТО і провести ремонт максимально швидко. Уявіть собі, кілька років тому неможливо було відстежити рух автомобіля, слив палива водіями, своєчасно зреагувати на затримки в дорозі. Зараз цю проблему вирішують GPS системи. А як було складно знайти заміну хворому водієві. Адже стаціонарні телефони були далеко не у всіх. Або водієві знайти нову точку доставки - є покажчики населених пунктів і паперова карта в бардачку.
Технології не стоять на місці. Вже через кілька років ми будемо дивуватися, як же ми могли користуватися такими застарілими телефонами без функції голограми, дзвонить і жити в квартирах, в яких не було системи розумний будинок. Нові технології з'являються і в логістиці. Наприклад, вже зараз йде застосування нових технологій з адресним зберіганням продукції на складі. Кілька людей керують роботою сотень роботів, які снують туди-сюди. На перший погляд, вони пересуваються хаотично. Придивившись, розумієш, що це не так. Кожен робот має своє завдання, яке він отримує з пункту управління. Він пересувається точно і без помилок знаходить необхідний товар, доставляючи його на пункт збору. Тільки ті компанії, які будуть вкладати кошти в нові технології, і приділяти увагу підвищенню кваліфікації своїх співробітників, зможуть бути конкурентними на ринку.
Однією з компаній, яка активно працює і розвивається в сфері транспортної логістики і адресного відповідального зберігання товарів, є Яртранс.
Yartrans - це компанія міжнародного значення з логістичними терміналами в великих містах Європи та світу. 4PL оператор світового ринку логістичних послуг. Це склади класу А, сервіс високого рівня, швидка обробка замовлень, зручне розташування складів.
Довіривши нам свої вантажі, Ви можете бути впевнені в їх безпеці і своєчасній доставці в пункт призначення.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація