Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Вибір і оренда складських приміщень

Все, що необхідно знати при оренді складу для вашого бізнесу

Все, що необхідно знати при оренді складу

 

Питання оренди Поради щодо вибору складського приміщенняскладу у власників бізнесу виникає часто. Важливо розуміти, для якого товару потрібен той чи інший склад. Адже склади, як правило, діляться на категорії. У цій статті ми коротко і докладно розповімо про те, що необхідно знати при оренді складу

Отже ...

Оренда складських приміщень - справа необхідна, важливе і витратна. Однак, перед тим, як взяти в оренду склад, слід уважно вивчити його географічне розташування, класифікацію, логічну інфраструктуру. Адже від грамотно підібраного складу залежить можливість поставок вантажів на зберігання. Перш ніж орендувати склад, слід задати питання собі: «Чи будуть доставки налагодженими, безперебійними і чи все так же приноситимуть постійний прибуток?» Так само потрібно визначити для себе, якої категорії склад ви хочете. Адже поділяють їх на чотири основні категорії: А (А +, А-), В (В +), С, D.

Класифікація складу залежить від наступних факторів:

  • Тип складу (постачальницький, виробничий, розподільчий);
  • Форма власності (приватна власність або орендоване приміщення);
  • Призначення складу (склад для тривалого зберігання вантажів або спеціалізований).

Також розрізняють складські приміщення за видами вантажів, які зберігаються. Вони можуть бути:

  • Спеціальний склад. Він призначений для зберігання будь-яких конкретних видів вантажу;
  • Комбінований - це склад, в якому можливо зберігати кілька видів вантажу;
  • Змішаний тип складу призначений для утримання і зберігання великої кількості різних вантажів.

Наступне питання, яке необхідно врахувати при виборі складського приміщення - режим зберігання. Завдяки цій функції на складі можна зберігати вантажі при певному температурному режимі, як опалювальному, так і охолоджувальному.

За типом складських приміщень їх поділяють на: критий склад, навіс і відкритий майданчик. І зараз ми розберемо категорії складських приміщень:

  • Клас «А» являє собою одноповерхову будівлю, яка має рівну підлогу, висоту стель близько 8 метрів і більше. Має авторизовану логістичну систему, систему пожежної безпеки, охорону, систему підключення до інтернету, головного офісу та ін.
  • Клас «В» - одноповерхова будівля, що має рівну підлогу і висоту стель від 4 до 8 метрів. Приміщення має пожежну сигналізацію, розвантажувально-навантажувальний пандус і багато іншого.
  • Клас «С» - ангар з опаленням, підлога виконана з бетону або ж бетонних плит. Висота стель від 3,5 метрів, температура приміщення, як правило, в середньому близько + 8 ° С. Також є ворота, які примикають до підлоги.
  • Клас «D» - це може бути ангар або підвальне приміщення, що має систему опалення, але іноді опалення може й не бути. Мабуть, цей клас складу є найдешевшим варіантом.

Однак, незалежно від того, який склад ви виберете, перед орендою дізнайтеся все про нього ретельно. У разі, якщо ви не можете визначитися зі складом, наша компанія «ЯрТранс» із задоволенням зможе допомогти вам у цьому питанні.

Читайте також: Зберігання товарів на складі

ЯрТранс – щирий та надійний партнер для вашого бізнесу!

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація