Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Відповідальне зберігання документів

Діяльність будь-яких компаній, навіть дрібного бізнесу, має на увазі ведення ділової документації. І питання збереження цінної інформації є невід'ємною складовою виробничої діяльності. Документи збираються в архіви, їх накопичується все більше! Де ж зберігати всі ці непідйомні папки, які займають багато місця і захаращують офісні приміщення?

Архівація і зберігання документів фірми - послуга

 

Чим довше працює ваш сімейний бізнес, тим більше накопичується різноманітних документів. Це бухгалтерська звітність, це кадрові документи, річні звіти, бухгалтерські баланси, які регламентують діяльність компанії накази. Відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» формується перелік документів, що підлягають архівації.


Але всі документи потВідповідальне зберігання архівних документіврібно підготувати:
• оформити документи встановленим чином;
• пронумерувати аркуші документів, зшити їх в справу;
• вкласти в справу бланк - засвідчувач;
• підшити в тверду папку і зробити опис документа;
• створити палітурку або прошнурувати через наскрізні проколи.


Цілком природно, що часу для того, щоб правильно і грамотно обробити всю документацію, завжди не вистачає. І кваліфікації співробітників може виявитися недостатньо для того, щоб коректно обробити весь масив інформації. Є порятунок - замовити послуги нашої компанії. Швидко і коректно проведемо завірення вашої документації в Державній архівній установі. Відберемо документи, термін зберігання яких давно вже закінчився, швидко оформимо акт на списання документів. Візьмемо на себе вивіз і знищення завірених документів, дотримуючись норм закону. Заощаджуємо ваш час, не вимагаючи за це «космічних» гонорарів. Наше покликання - це підтримка малого бізнесу, талановитих стартапів і успішних IT - проектів. Досконале вивчення практичної цінності документів допоможе створити повноцінний архів, який зберігає всі ключові події компанії. Справи постійного терміну зберігання та документи, що стосуються кадрових призначень відбирати потрібно ретельно. Це не швидко, і складно для недосвідченої людини. Розвивайте бізнес, вносіть нові ідеї, а нам залиште рутинну роботу з документацією.


Компанія ЯрТранс займається як логістичною діяльністю, так і надає послуги з відповідального зберігання вантажів будь-яких видів і розмірів. Це може бути місце на складі під об'ємні вантажі. А може бути і Self Storage, так звані склади непостійного індивідуального зберігання. Тут можна зберігати будь-яке особисте майно - від документів до предметів меблів або техніки. Доступ до ваших особистих речей надається 7 днів на тиждень відповідно до графіка роботи складу.


 Відвідувачі можуть замовити інші послуги складу:
- формування замовлення в палети;
- упаковка і перепакування товару;
- сортування і палетування вантажів;
- маркування товару;
- оформлення транспортних документів;
- суворе дотримання умов, при яких зберігаються вантажі;
- експедирування товарів і здача їх замовнику;
- облік товарів, документообіг;
- відеоспостереження.


Замовляйте послуги у професіоналів!

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація