Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Як оформити вантаж на митниці

Митне декларування - важлива складова в міжнародних вантажоперевезеннях

Оформлення всього комплексу вантажних перевезень за допомогою митного декларування

Послуги митного заповнення документівМитне декларування - необхідна і важлива частина в вантажоперевезеннях міжнародного характеру. Однак, не варто самостійно займатися цим питанням, оскільки можуть виникнути деякі труднощі з документацією. Саме тому в цій статті ми розповімо, що це таке і які фірми вибирати для вирішення даного питання.

Вантаж перед тим, як потрапити за призначенням до власника, в обов'язковому порядку повинен пройти ряд процедур, пов'язаних з оформленням на митниці. У разі, якщо у вас відсутній досвід в цьому, то можуть виникнути деякі складності. Вони можуть призвести до затримки товару. Найкраще звернутися за допомогою в цьому питанні до фахівців, знавців цієї справи, які з легкістю вирішать питання, пов'язані з митно-брокерським обслуговуванням. Компанія «ЯрТранс» є досвідченим фахівцем у сфері міжнародних перевезень, а також митних і брокерських послуг.

 

Наша компанія охоче надає наступний спектр послуг з митного оформлення вантажів:

• Розрахунок попереднього платежу;

• Підготовка митних документів;

• Підготовка та оформлення податкової декларації;

• Супровід вантажу при розмитненні.

Якщо у вас є свій бізнес або вантаж, який потрібно відправити шляхом міжнародного перевезення, компанія «ЯрТранс» із задоволенням надасть митно-брокерські послуги. Адже наша компанія має багаторічний досвід в сфері логістики і вантажоперевезень не тільки в Україні, а й за її межами. Читайте також: міжнародні вантажоперевезення. ЯрТранс - надійність, захист і прозорість у всьому!

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація