Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Якісне перевезення зернових вантажів і зерна автотранспортом

Один з найскладніших вантажів для перевезення - зерно і зернові культури. До вантажоперевезень пред'являється цілий ряд вимог. Саме тому організацію доставки зерна краще доручити професіоналам.

Надійні перевезення зерна зерновозами

В Україні сільське господарство є однією з основних галузей. Дохідну частину становить вирощування сільськогосподарських культур. Підприємці, фермери, зерновиробники не можуть обійтися без транспорту. Адже в результаті необхідно перевезти зерно зерновозами на склад або замовнику. Логістична компанія YarTrans Logistic надає послуги з транспортування зернових культур.

 

Перевезення зернових культур зерновозами

Які види зерновозів надає YarTrans

Перевезення сипучих вантажів у вигляді зерна здійснюється сучасними причепами та напівпричепами. Без допомоги зерновозів не можуть обійтися як державні підприємства, так і приватні - ферми, землеволодіння. Автомобілі зерновози використовують:

  • Під час збирання врожаю зернових культур;
  • Міжнародні перевезення.

Читайте також: Адресне зберігання на складі від ЯрТранс

Перевезення зерна є досить простим і економічним. При доставці зерна не потрібно дотримуватись особливих вимог, наприклад, підтримувати певну температуру.

В обов'язкові умЯкісно і в термін перевезення зерна зерновозамиови при перевезенні пшениці, ячменю, бобових входить:

  • Перевірка технічного стану авто зерновозу;
  • При необхідності наростити борти;
  • Огляд ущільнювача з'єднань кузова;
  • Брезентове покриття;
  • Чистий і сухий кузов, без сторонніх запахів.

Компанія YarTrans надає зерновози в оренду. У вартість при перевезенні зерна входить: відстань від місця збору культур до місця доставки, маса вантажу, термін оренди зерновозу. Крім того, враховується кількість орендованих зерновозів, період їх використання, обсяг перевезеного зерна.

Ми виконуємо якісні міжнародні перевезення зерна в країни Європи і Азії, які підтверджені наявністю спеціальних сертифікатів. Крім того, виконуємо в строк внутрішньогосподарські, місцеві, міжрегіональні доставки зерна з України.

Статті

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація