Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10
Medium_icons_routing

Перевезеня Вантажу

Доставка вантажів по Україні - одна з ключових послуг логістичної компанії ЯрТранс Лоджістік. Система всеукраїнської транспортної логістики ЯрТранс здатна забезпечити вантажоперевезення по Україні в форматі «палета», «ящик» або «документ» за 24 \ 48 \ 72 години.

Small_icons_routing

Міжнародні вантажні автоперевезення

Международные перевозки грузов — одно из направлений, с которым связана деятельность ЯрТранс Лоджистик.

Small_icons_ukraine

Адресна доставка та перевезення вантажів

Доставляємо ДО ДВЕРЕЙ будь-який вантаж у будь-яке місто України за 24 години.

Small_customs

Брокерське обслуговування та митне оформлення

Таможенно-брокерское обслуживание - таможенное оформление грузов

Small_icons_porter______

Документи та тарифи на вантажоперевезення

Питання ціноутворення завжди є одним з основних чинників, якими керується вантажовласник при виборі компанії перевізника. Дуже важливо, щоб вартіст...

Вже з 2005 року на ринку вантажних перевезень благополучно функціонує компанія Яртранс, яка працює в сфері як внутрішніх, так і міжнародних перевезень. За багато років перебування в числі лідерів, компанія досягла великого рівня досвіду в цій сфері, опанувала всі плюси та мінуси та дослідила всі нюанси автоперевезень. Яртранс завжди слідкує за ретельним дотриманням перевізниками своїх безпосередніх зобов'язань, як наприклад обов’язкова ліцензія на свій вид діяльності, будь то міжнародні чи внутрішні перевезення, або навіть перевезення негабаритних вантажів по місту.

Вантажні перевезення - головний напрям нашої роботи

Компанія Яртранс здійснює автоперевезення по всій країні, при чому, у найкоротший термін. Звернувшись саме у нашу компанію, Ви зможете самостійно обрати серед незліченної кількості пропозицій від перевізників саме ту, котра влаштує Вас по всім вимогам, буде найбільш економною і зручною. Вантажоперевезення в Києві, Україні і навіть в Європі – це те, чим ми займаємось вже 10 років. За цей час в нас вже сформувалася потужна клієнтська база. На перший погляд, знайти певного професіонала в цій справі здається легким завданням, але це не так. Наші клієнти час від часу повертаються саме до нас, до вже перевірених ними співробітників Яртрансу, переконавшись на власному досвіді в важкості знайти певну альтернативу.

Вантажоперевезення по Україні також передбачає можливість відстеження клієнтом руху його поклажі і, звичайно, певного контролю над замовленням. Це ще один критерій, котрий посилює рівень довіри і впевненості. Крім того, компанія пропонує просту і комфортну систему розрахунку, яка зекономить не тільки кошти, а ще й ваш час.


Страница на русском: Грузоперевозки

Подзвоніть мені
Презентація