Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10
Medium_icons_logictic-a

Складські послуги

Компанія ЯрТранс Лоджістік, що входить до складу групи компаній new time logistics ™, як сучасний 3PL-оператор, надає замовникам комплексні логістичні рішення. У частині складської логістики ми надаємо своїм Клієнтам послуги відповідального зберігання вантажів, їх складську обробку, комплектацію замовлень, перепакування товарів і матеріалів на власних та орендованих складах

Small_icons_logistic

Комплекс сучасних складських послуг

Ми не повторюємо, ми винаходимо. Робимо Все, що Вам необхідно.

Small_icons_porter

Додаткові складські послуги

Вантажники від ЯрТранс Лоджістік - найбільш надійні вантажники і помічники на складах, а так само за їх межами. Ми викликаємось на будь-які важкі р...

Small_icons_cunsulting-b

Логістичний консалтинг

ЯрТранс Лоджістік, надає комплекс послуг у сфері логістичного консалтингу. Наші рішення дозволяють повністю підлаштуватись під будь-яке бажання Клі...

Якісні складські послуги в Києві

 

Компанія ЯрТранс Лоджистік, яка входить до складу групи компаній new time logistics ™, як сучасний 3PL-оператор, надає замовникам комплексні логістичні рішення. У частині складської логістики ми надаємо своїм Клієнтам послуги відповідального зберігання вантажів, їх складську обробку, комплектацію замовлень, перепакування товарів і матеріалів на власних та орендованих складах.

 

 

Складські послуги в Києві - це комплекс операцій і робіт, що включають зберігання, склад, логістика, обробку і доставку товару. Мета послуг складського зберігання - дати клієнтам якісний сервіс. Цю мету ми виконуємо завдяки новітнім технологіям складської обробки товарів, сучасному складського обладнання і професіоналізмом всього персоналу.

 

Виконання у строк поставок товарів кінцевому споживачеві, вкрай уважне заповнення і облік документів, забезпечення абсолютної схоронності товарно-матеріальних цінностей. Ці пункти є надзвичайно важливими у підприємницькій діяльності. Професіоналізм співробітників компанії YarTrans Logistic і модернізоване обладнання складських приміщень - гарантія виконання високоякісних послуг по складу. Вони представлені в Києві нашою компанією.

 

Склад - транспорт - логістика - складські послуги


Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми зібрали команду професійного персоналу, який ставиться до своєї роботи відповідально і з усією увагою.


Підтримуючи свою репутацію, передові у своїй сфері українські компанії замовляють складські послуги у нас. Тим самим вони перекладають всі зобов'язання на аутсорсинг функції відповідального зберігання вантажів власне нашої компанії. Фахівці завжди готові вирішити найскладніші проблеми складської логістики.

 

Ми гарантуємо нашим клієнтам якість зберігання та транспортування товарів, довірених нам. Також у нас найприємніші і лояльні ціни на складські послуги для Києва.

 

Після підписання договору обома сторонами відбувається виконання всіх вимог і пунктів з відповідального зберігання вантажів. За умовами контракту гарантується безперервна і безперебійна діяльність в області складських послуг вашої компанії. Передача на аутсорсинг логістики складу YarTrans Logistic, клієнти отримують кваліфіковані послуги. Крім того, виникає можливість витрати на експлуатацію та забезпечення різних складських приміщень перевести в непостійні витрати. Дані фінансові кошти розумні підприємці направляють на збільшення власного основного бізнесу.

 

У компанії YarTrans згуртовано працює команда професіоналів. Вони з невід'ємними відповідальністю і увагою ставляться до товару або вантажу кожного клієнта. Гарантія лягає на:

Якщо Вам потрібна інформація про наявність та стан товарів на складі, ми оперативно її надамо. Мета складських послуг - успішний бізнес клієнта! Наше головне завдання - завжди і вчасно інформувати клієнтів про стан товарів, оскільки це важливо для ефективної логістики складу, дистрибуції, транспортування і головне, для побудови успішного бізнесу наших клієнтів. Основні напрямки нашої роботи, це:

А також ми можемо запропонувати Вам митно-брокерське обслуговування , міні-склади (складські контейнери) і логістичний консалтинг.

Подзвоніть мені
Презентація