Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Ольга Саклакова | Історії успіху

29 Січень 2014 Ольга Саклакова менеджер-логіст
Big_olga-saklakova
Це був 2011 рік, зима, йшов 4 рік моєї роботи в рекламному агентстві, коли я почула, що мене кличе логістика...

Менеджер-логіст YarTrans Logistic

Природно, насамперед я звернулася в інтернет, де я шукала логістичні компанії куди можна влаштуватися, не маючи за плечима ніякого досвіду в сфері логістики, все що в мене було - це теорія отримана в університеті, але на жаль вже на половину забута.

В один прекрасний день Google "викинув" мене на компанію ЯрТранс Лоджистік, де я прочитала багато цікавого, і знайшла для себе цікаву мені посаду, на яку я відразу ж відправила своє резюме. На жаль, моє резюме відразу не було прочитано, і на співбесіду я кілька разів не могла потрапити, але я була наполегливою і докладала усіх зусиль, щоб мене взяли працювати. Насправді через багато чого довелося пройти, це підготуватися до перевезень, зрозуміти як і чим ці перевезення здійснюються, ну, і бути готовим вирости разом з компанією!

І ось, прекрасною теплою весною, коли я втратила всяку надію що буду працювати в логістиці, мені подзвонили, і запросили на співбесіду, і тепер я тут і пишу свою історію успіху :)

Сьогодні 2014 рік, йде третій рік моєї роботи в ЯрТранс Лоджістік. За цей час я пізнала логістику, я навчилася правильно і креативно мислити, вирішувати проблеми пов'язані з логістичними перевезеннями, арендою складу, домовлятися, переконувати, і найголовніше що в усьому мені допомагав колектив, в якому я працюю. Ця тепла атмосфера, що притаманна компанії найдорожча і золота перлина, завдяки якій компанія виросла і продовжує рости далі, а я разом з нею;)

Ольга Саклакова , менеджер-логіст

Подзвоніть мені
Презентація