Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Превозка бензовозом - краще для близьких відстаней | Автомобильные перевозки грузов

Бензовози

Превозка бензовозом - краще для близьких відстаней

Перевезення бензовозом краще на невеликі відстані, незважаючи на більш низьку вартість транспортування наливних вантажів на далекі відстані залізницею. Компанія "ЯРТРАНС логістик" надає широкий перелік послуг, серед яких варто виділити перевезення дизельного палива, нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів. У нас ви зможете скористатися послугами бензовозів різного об'єму, з урахуванням ваших потреб і виду ПММ.

Хочете замовити бензовоз? Телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Ми здійснюємо перевезення бензовозом наступних типів продуктів:
рідкої хімії;

  • бітуму;
  • кислот;
  • небезпечних вантажів.

Необхідно враховувати, що перевезення бензовозами пов'язана з високим ступенем ризику, отже, до неї пред'являються високі вимоги безпеки. У автомобіля повинен бути стійкий і міцний корпус, так само необхідна система заземлення. Незамінна і насосна система, яка дає можливість при необхідності злити вантаж. Така спецтехніка обов'язково укомплектована помаранчевим проблисковим маячком. Автотранспорт повинен відповідати нормам пожежної безпеки, так як температура і клімат в дорозі можуть позначитися на перевозяться продуктах.


Швидко, якісно, ​​професійно - перевезення бензовозом

За допомогою перевезення автотранспортом, можлива доставка вантажу безпосередньо до замовника і в короткі терміни. На підсумкову ціну за оренду автотранспорту впливають різні чинники. Насамперед, береться до уваги графік роботи, адже найчастіше відбувається так, що не всі розвантажувальні і завантажувальні пункти працюють цілодобово. Маршрут грає не останню роль. Відчутно підвищити орендну вартість можуть неякісне дорожнє покриття і значні перепади висот. Не варто забувати і про якості вантажу, його ступеня небезпеки. До того ж, різні продукти мають різну ступінь в'язкості, можуть загусати або замерзати. Це теж впливає на ціну. Останній момент - це ціна самого палива. Іноді вартість перевезення перевищує вартість вантажу. Однак, компанія дає гарантії його збереження, тому ціна завжди справедлива. Компанія "ЯРТРАНС логістик" не тільки здійснює перевезення небезпечних вантажів автотранспортом, а й організовує їх транспортування залізницею. І, звичайно, наші фахівці зможуть допомогти знайти кращий варіант, щоб перевезти вантаж з найбільшою вигодою для наших клієнтів.

Подзвоніть мені
Презентація