Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Перевезення фурами | Автомобильные перевозки грузов

Фури

Перевезення фурами


На сьогоднішній день перевезення вантажів фурою є найпоширеніший і найбільш оптимальний варіант транспортування різноманітних предметів. Фурою називається місткий автомобіль, який призначається для перевезення вантажів досить великими партіями. У більшості випадків перевезення вантажів фурами, здійснюється за допомогою машин вантажопідйомністю в двадцять тонн. Параметри автомобіля складають від 80 до 120 кубів, вони визначаються маркою фури. Особливою популярністю користується перевезення фурою, вантажопідйомність якої десять тонн. За допомогою даної машини можна перевозити як негабаритні, так і великогабаритні предмети. У наш час особливо вигідна перевезення вантажів на фурі в збірному вигляді з інших країн.


За допомогою фур здійснюються перевезення таких вантажів:

  • Різноманітних товарів широкого народного споживання;
  • Транспортування промислового вантажу;
  • Перевезення будматеріалів;
  • Різного устаткування і пристосувань;
  • Спеціальної техніки;
  • Продуктів нафтопереробки, а також багатьох інших вантажів.

Переваги перевезення вантажів фурами


Перевезення єврофуру дозволяє отримати вантаж прямо до зазначеної в заявці двері - одне з найголовніших переваг. Це стосується і тих випадків, коли необхідно транспортувати досить велику партію вантажу. Крім того, сума грошових витрат буде набагато менше, ніж три транспортуванні з використанням транспортного засобу іншого різновиду.


Якісна і професійна доставка вантажів фурами


Фірма «Ятракс Логістик» пропонує своїм клієнтам великий парк самих різних фур. Фахівці допоможуть підібрати підходящу модель машини, таким чином, зробивши витрата коштів мінімальним. Крім того, компанія гарантує, що доставка вантажів фурами буде виконана швидко і максимально надійно. «Ятракс Логістик» має в своєму розпорядженні фури-ізотерми, а також тентові фури. Кожен з цих видів має певні переваги. При такій доставці не потрібно оформлення різних документів, що помітно прискорює процес транспортування. Клієнт може самостійно контролювати всі етапи перевезення вантажу. Фірма надає широкий спектр послуг стосовно не тільки логістики, а й експедирування вантажу різними способами доставки.

Подзвоніть мені
Презентація