Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Вантажоперевезення контейнерів - швидко і якісно | Автомобильные перевозки грузов

Контейнеровози

До затребуваним на сьогоднішній день вантажним машинам ставляться контейнеровози. Завдяки їм, послуги перевезення контейнерів в міжнародному масштабі стали доступнішими, а ваші вантажі будуть оперативно доставлені до самих дверей.

Вантажоперевезення контейнерів - швидко і якісно


Авто контейнерні перевозкіпо української території і за кордоном здійснює компанія «ЯРТРАНС Логістик». Будь-які вантажі доставляються швидко, надійно і високопрофесійно. Це найекономніший і практичний спосіб переміщення товару, бо виконується від складу до складу без додаткових зупинок і перевантажень. Наша компанія за весь період своєї діяльності зарекомендувала себе як надійна організація. Ми займаємо лідируючі позиції серед аналогічних транспортних компаній, що забезпечують контейнерні перевезення автотранспортом. Сьогодні «ЯРТРАНС Логістик» транспортує будь-які вантажі, які завантажують, заливають або засипають в контейнери. У цьому випадку Ви витратите мінімум зусиль і досягнете максимального результату. Ваш вільний час буде звільнено для реалізації інших актуальних бізнес-задач.


Перевезення контейнерів в міжнародному масштабі


На сьогоднішній день перевезення контейнерів автотранспортом дуже популярна у всьому світі. Адже цей варіант транспортування товару має ряд переваг:

  • Так як контейнер виконаний у вигляді знімною тари, то процес завантаження-розвантаження здійснюється дуже оперативно. Контейнер в ідеалі підходить для мультимодальной транспортування товару в будь-який куточок світу.
  • Безпечне перевезення контейнерів, які перевіряються один раз, потім закриваються і опечатуються, і товар зберігається на всьому шляху проходження в незмінному вигляді. Немає необхідності перевіряти вантаж при кожній перевантаження.
  • Надійний захист від природних опадів і інших зовнішніх умов, тому що товар знаходиться в закритій тарі.
  • Можливо заповнення контейнера будь-яким обсягом вмісту і створення збірних вантажів.
  • Для зручності розташування вантажу в контейнері можлива добірка моделей будь-якого розміру.

Співробітники компанії «ЯРТРАНС Логістик» напрацювали чималий досвід роботи в сфері вантажоперевезень. Автомобільні перевезення контейнерів - особливий варіант транспортування, і в цій справі ми надамо Вам професійну допомогу в підборі оптимального розміру контейнера, оформленні відповідних документів та розробці маршруту руху вантажу. Завдяки старанням наших фахівців, Ваш товар буде доставлений в найкоротші терміни і в відмінному стані.

Подзвоніть мені
Презентація