Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small_mobil-01 Квартирні та Офісні переїзди | Складські послуги

Компанія ЯрТранс Лоджістік надає повний комплекс послуг вантажоперевезень різним видом транспорту по Києву та Україні, а також надає спецтехніку. Перевезення меблів і речей при квартирному та офісному переїзді здійснюється на основі принципів надійності та безпеки надаваних нами послуг, а також з дотриманням всіх прийнятих на себе зобов'язань. Найчастіше, саме автоперевезеннями доставляють товари з різних місць і по всій території країни.

Комплексний підхід до переїздів починаючи від упаковки меблів до завантаження з розміщенням в автомобілі. За необхідністю надаємо тимчасове зберігання на складах Відповідального зберігання.
Збереження вантажу при завантаженні і на шляху прямування до дверей одержувача.
Ми прагнемо надати нашим клієнтам максимально зручні умови перевезення, тому ми завжди розглядаємо можливість запропонувати різні умови оплати наших послуг.
Питання ціноутворення завжди є одним з чинників, якими керується вантажовласник при виборі компанії перевізника. Дуже важливо, щоб вартість послуг не була завищеною, щоб транспортні витрати в собівартості продукції не займали основне місце.

Складне робимо простим - ми перевозимо і зберігаємо!

Складські послуги

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація