Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Лісовози

Найзручнішим і незамінним транспортом, що забезпечує вантажоперевезення лісу, вважаються лісовози. Цей вид техніки дозволяє доставляти продукцію лісу в будь-яке місце країни. Не потрібно замовляти дорогий транспорт, а простіше звернутися в нашу компанію «ЯРТРАНС логістик» і бути на 100% впевненими, що великогабаритні лісові вантажі вчасно прибудуть до місця призначення.

Перевезення лісу

Його транспортування істотно відрізняється від інших видів перевезень. Лісова продукція класифікується на довгоміри - колоди, що досягають в довжину до 12 м, і Коротя - зруби до трьох метрів завдовжки. Якщо короткий матеріал ще можна укласти на автомобілі з бортовою платформою і доставити споживачеві, то довгомір перевозиться тільки за допомогою лісовозів.

Так як до кожної лісозаготівлі неможливо протягнути сталеву магістраль, а інші способи переміщення дуже дорогі, то автотранспорт в подібній ситуації стане найбільш оптимальним варіантом. Особливо, якщо врахувати поганий стан доріг, то послуги лісовоза виявляться як не можна до речі. Компанія «ЯРТРАНС логістик» при оренді лісовоза забезпечує транспортування:

  • всілякої продукції лісу, в тому числі, вантажоперевезення пиломатеріалів;
  • вирубаного лісу;
  • колод, хлистів, дощок, брусів та іншої деревини.

Наша техніка оперативно і якісно справляється з будь-якої з цих завдань. Продукція доставляється в зазначений термін в будь-яку точку України.

Перевезення лісу автотранспортом

Компанія «ЯРТРАНС логістик» забезпечить якісну транспортування лісової продукції та будівельних матеріалів. Якість пропонованої нами послуги щорічно поліпшується за рахунок тісних партнерських відносин з провідними компаніями країни. Наші фахівці завжди враховують побажання та умови замовників, всі рейси сплановані за оптимальною схемою маршрута.Перевозка лісоматеріалів буде виконана в найстисліші терміни і з відмінним результатом.

Вся техніка нашої компанії знаходиться в чудовому стані, підготовлена ​​до навантаження-розвантаження, монтажу продукції і перевезення вантажу на далекі відстані. Водії лісовозів професійно навчені і сумлінно ставляться до своєї работе.Спеціалісти компанії гарантують, що транспортування пиломатеріалів та іншої продукції лісу перевищить всі ваші очікування. Ми підтвердимо бездоганну репутацію компанії, яка також допоможе вам в організації міжнародних перевезень та розмитненні вантажу, що ввозиться в Україну. Складність замовлення і специфіка вимог, описаних в контракті, не позначаться на якості перевезення. Сьогодні транспортування лісу автомобільним транспортом є актуальною замовний послугою не тільки в нашій країні.

Подзвоніть мені
Презентація