Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small_icons_documents Тарифи та ціни на відповідальне зберігання вантажів | Відповідальне зберігання

Питання ціноутворення завжди є одним з основних чинників, якими керується вантажовласник при виборі компанії перевізника. Дуже важливо, щоб вартість послуг не була завищеною, щоб транспортні витрати в собівартості продукції не займали значне місце.

Тарифи на відповідальне зберігання різних вантажів в Києві

 

Розрахунок вартості зберігання на складі

 

Зберігання цінних вантажів на складі відповідального зберігання

Компанії, що надають послуги відповідального зберігання, часто приймають на відповідальне зберігання вантажі, що відносяться до розряду цінних. Цінними можна вважати вантажі, які володіють високою вартістю, історичною цінністю, або ті, які є крихкими і вимагають особливо обережного ставлення при зберіганні і перевезенні.

Так, до цінних вантажів належать: цінні папери, дорогоцінні метали та вироби з них, ювелірні вироби, хутра, антикваріат, предмети мистецтва, дороге устаткування і меблі, високоточні прилади, дорогі хімічні сполуки, фармацевтична продукція, в тому числі та, що містить наркотичні речовини, рідкісні кольорові метали тощо.

Через те, що види товарів і предметів, що зараховують до категорії цінних різнорідні, то й умови для зберігання кожного з них потрібні різні. Однак саме поняття «цінності» має на увазі загальну базу, на якій надаються послуги відповідального зберігання цінних вантажів, це - конфіденційність і повна гарантія цілісності і збереження такого майна.

Для забезпечення цього підходу при зберіганні цінних вантажів склад відповідального зберігання має все необхідне : посилену цілодобову охорону і відеоспостереження. Крім того, відповідальне зберігання вантажів особливої ​​цінності здійснюється в опломбованій тарі в ізольованих приміщеннях з надійною сигналізацією. Доступ в такі сховища суворо обмежений, і нерідко склади для зберігання цінних вантажів обладнані сейфовими дверима. Важливим фактором правильного зберігання цінних вантажів є також спеціальні правила пожежної безпеки, які склад відповідального зберігання повинен неухильно дотримуватись.

У приміщеннях, що надають послуги відповідального зберігання цінних вантажів, суворо дотримується температурно-вологісний режим, необхідний для даного виду вантажу, а деякі види цінних вантажів, наприклад, хутра, зберігаються в спеціальних холодильних складах. Також при зберіганні цінних вантажів строго дотримуються принципу правильного сусідства різних видів вантажів, виключаючи таким чином шкідливий вплив одного вантажу на інший (наприклад, протікання або розповсюдження специфічного запаху, який можуть увібрати інші предмети).

 

Розрахунок вартості зберігання на складі

 

З нами вигідно!

Відповідальне зберігання

(067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Подзвоніть мені
Презентація