Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Перевезення вантажу самоскидами | Автомобильные перевозки грузов

Самосвалы

Самоскиди набули найширшого застосування в різних сферах промисловості, будівництві та сільському господарстві. Їх можна експлуатувати в будь-яких умовах бездоріжжя, при будь-якому кліматі. Перевезення самоскидами всіляких вантажів, а до них відносяться насипні і навалочні, сьогодні дуже актуальна.

Перевезення піску або щебеню? Вам допоможемо Самоскид!Перевезення піску на самосвалі

Сьогодні практично неможливо уявити процес будівництва без застосування самоскидів, тому що основні види виробничих робіт безпосередньо пов'язані з переміщенням вантажів і будматеріалів. У самоскидах передбачена система вивантаження: за допомогою гідропод'ёмніка кузов перекидається і вантаж висипається. Ці вантажні машини мають бічну, задню і всебічну розвантаження.

Хочете замовити самоскид? Телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Що перевозять самоскиди?

З їх допомогою можна транспортувати грунт, пісок, керамзит, щебінь, будівельні відходи. Перевезення самосваламіснега і металевого брухту також цілком припустимі. Але ось транспортування цими машінаміогнеопасних вантажів, у зв'язку зі специфікою конструкції, заборонена. Техніка має високу прохідність по будь-яких дорогах країни, тому вантажоперевезення самосваламіосуществляются не тільки по місту, але і бездоріжжю.

Компанія «ЯРТРАНС логістик» пропонує різноманітний асортимент самоскидів різних фірм, наприклад, КРАЗ, MAN, КАМАЗ, DAF, МАЗ та ін. Щоб правильно розрахувати вартість доставки вантажним автомобілем, необхідно знати:

  • відстань перевезення в кілометрах (при його збільшенні вартість одного тонно-кілометра знижується);
  • масу вантажу (при її зростанні вартість одного тонно-кілометра зменшується);
  • технічний стан доріг, по яких планується вантажоперевезення;
  • завантаженість шляху і ряд інших непередбачених ситуацій.

Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте грамотну консультацію щодо вибору самоскида для вантажоперевезення вугілля або піску.


Переваги самоскидів

Перевезення щебня на самосваліУже не перший рік компанія «ЯРТРАНС логістик» пропонує послуги з доставки вантажів самоскидами і іншою спеціалізованою технікою. Беручи в оренду машини у нас, ви отримуєте істотну економію. Бо часом саме перевезення піску або угляможет обійтися дорожче вартості вантажу. Зупинивши свій вибір на самоскидах, ви відмінно заощадите на розвантажувальних роботах.

По-друге, велике значення має оперативність доставки. Ми перевозимо вантажі без зупинок, і прибувають вони на вказане місце в той же час, який обговорений із замовником. Наша техніка має різну вантажопідйомність, тому до ваших послуг - оптимальні види самоскидів, що заощаджують ваш час і ваші фінанси. Мультимодальна перевезення піску самоскидами залізничним транспортом з доставкою вантажу від кар'єру до станції - сучасний напрямок діяльності нашої компанії. Ми вирішимо всі ваші транспортні проблеми.

Подзвоніть мені
Презентація