Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Вантажоперевезення сипучих матеріалів - Тонар | Автомобильные перевозки грузов

Тонары

Що являють собою «сипучі вантажі»? Це свого роду однорідна субстанція, що має особливі властивості сипучості. До них відносять: сіль, цукор, зерно, грунт, вугілля, щебінь та інші матеріали. Вони класифікуються на насипні, мають безперешкодну сипкість, і навалочні, які потребують спецтехніки при процесі «навантаження-розвантаження». Перевезення щебеню -досить популярний напрям насипних вантажів в сфері вантажоперевезень.

Вантажоперевезення сипучих матеріалів - Тонар

Доставка і перевезення сипучих вантажів по українській території і, зокрема, по Києву дуже затребувані в сільськогосподарському секторі економіки (ячмінь, пшениця, кукурудза та ін.), При будівництві будівель і споруд (цемент, щебінь, пісок та ін.), В хімічній індустрії. Автоперевезення сипучих грузов- це комплекс заходів, який враховується при безпечної та оперативної доставки товару. При цьому застосовується різний автомобільний транспорт, який здійснює доставку вантажу на міжнародному та внутрішньому рівні.

Хочете замовити Тонар? Телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Наша компанія «ЯРТРАНС логітік» спеціалізується на транспортуванні сипучих матеріалів по «гілках» напрямків. До них відносяться:

Вітчизняні перевезення по регіонах України;

  • Територія країн-членів СНД;
  • Країни ЄС;
  • Країни Сходу (Туреччина, Грузія, Казахстан, Іран та ін.).

Перевезення Тонар - самий зручний для Вас варіант

Ми надаємо комплексні послуги з транспортування сипучих вантажів, атакож з перевезення металобрухту, курируємо переміщення матеріалів до місця їх призначення. Все заморочливі завдання наші менеджери беруть на себе. Фахівці компанії допоможуть Вам:

  • грамотно проконсультують на всіх стадіях переміщення вантажу;
  • запропонують необхідний рухомий склад;
  • професійно підготують маршрут проходження товару;
  • застрахують вантаж від різних непередбачених ситуацій;
  • підготують дозвільну документацію;
  • проконтролюють вантажно-розвантажувальні роботи, доставку товару сюрвейером, допустимі перевантаження та ін.

В автопарку компанії Вам нададуть на вибір відповідний рухомий склад потрібної ємності і функціонального призначення. Крім звичайних самоскидів, автоцистерн Вам можуть запропонувати вантажоперевезення Тонар, з використанням важких самоскидів. Перевезення вантажів Тонар сьогодні найбільш актуальна. Весь транспорт компанії «ЯРТРАНС логістик» застрахований і знаходиться в справному стані. Сьогодні перевезення піску Тонар в будь-яку точку країни дуже затребувана.

Подзвоніть мені
Презентація