Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Логістичні рішення для перевезення негабаритних вантажів - Трали | Автомобильные перевозки грузов

Трали

Логістичні рішення для перевезення негабаритних вантажів - Трали

«ЯРТРАНС логістик» - це компанія, яка забезпечує перевезення негабаритних вантажів по Україні екстра-класу, охоплюючи простір масштабом від Європи до Азії. Компанія має сучасний великий автопарк, що відповідає останньому слову техніки. Транспорт спеціалізований для надання послуг, пов'язаних з переміщенням безпосередньо довгомірними і важкими вантажами, а також сільгосптехнікою.Вантаж, параметри, якого виходять за межі 2,6 метрів в ширину, 2,2 метра в довжину і 4 метри у висоту повинен перевозитися відповідно до законодавства, правилами перевезень негабаритів, а також унікальних особливостей доріг. У компанії «ЯРТРАНС логістик» строго стежать за дотриманням існуючих правил і норм організації перевезень, фахівці компанії своєчасно повідомляються про зміни в стандартах, пов'язаних з перевезеннями негабаритних вантажів. Доставка негабаритних вантажів здійснюється в строго обумовлені термін, в залежності від побажань клієнтів.

Хочете замовити трал? Телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Перевезення сільгосптехніки або великогабаритних вантажів здійснюється під ключ. Ця послуга має на увазі такі опції як:

  • оформлення дозволу на доставку негабаритних вантажів;
  • узгодження маршруту з Державтоінспекцією;
  • твердження проміжку часу, коли буде проводитися перевезення великогабаритних вантажів
  • запровадження маршрута рейсу
  • індивідуальний підбір транспортного засобу для перевезення негабаритних вантажів.

Здійснення негабаритної перевезення є сложносочіненнийий процес, частиною якого є значні фізичні і бюрократичні труднощі. Найчастіше подібні самостійні процедури просто неможливі, вимагають величезних витрат коштів, сил і часу.


Трали - краще рішення для перевезення великої техніки


Співробітники «ЯРТРАНС логістик» пропонують комплексні логістичні рішення, для того щоб перевезення негабаритних вантажів київ пройшла в мінімальні терміни і з максимальним збереженням коштів для клієнта. Індивідуальний підхід сприяє приємному і довгострокового співробітництва. Компанія надає послуги трала, особливо це актуально, коли планується перевезення довгомірних вантажів. Перевезення тралом допомагає зберегти кошти і забезпечує гарантію якісної перевезення, це особливо важливо, якщо мають бути перевезення сільськогосподарської техніки.
Переваги співпраці з «ЯРТРАНС логістик» це:

  • економія, яка є результатом прокладання оптимального маршруту;
  • швидкість, що забезпечено компетентністю співробітників в митній справі;
  • дотримання всіх юридичних норм і правил.
Подзвоніть мені
Презентація