Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Суцільнометалеві фургони | Автомобильные перевозки грузов

Цельнометаллические фургоны

Перевезення вантажів по Україні суцільнометалевими фургонами

Суцільнометалевий фургон - це спецтранспорт, кузов і кабіна якого розташовуються на загальній несучій рамі. Завдяки цьому фургон відрізняється особливою міцністю і надійністю, а також довговічний в експлуатації. Вантажоперевезення в суцільнометалевому фургоні стануть відмінним рішенням проблеми транспортування будь-якого виду вантажів, адже такі перевезення відповідають всім стандартам якості і безпеки.


Відмінні риси суцільнометалевих фургонів:

  • Висока якість доставки: вантажі надійно закріплюються в металевих конструкціях, тому будь-які пошкодження і деформації виключені.
  • Максимальна безпеку і надійність транспортування, мінімальний ризик забруднення та попадання вологи: поверхню цельнометаллического фургона володіє відмінними вологозахисними і ізоляційні властивості.

Хочете замовити цельнометалічеський фургон? Телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Компанія «ЯРТРАНС логістик» надає суцільнометалеві фургони різних типів. Деякі моделі, крім перевезення безпосередньо вантажів, можуть служити для пасажирських або комбінованих перевезень. Також в автопарку компанії є різні фургони вантажопідйомності до півтора тонн. Послуги цельнометаллического фургона надаються головним чином на російських і європейських автомобілях. Ці фургони служать для перевезень невеликих партій вантажів, розвозять в магазини товар, виконують доставку за потрібною адресою і організовують попутні перевезення.


Якісна і надійна перевезення вантажів - це цельнометалічеськие фургони

Співробітники компанії «ЯРТРАНС логістик» - це професіонали, які мають за плечима великий досвід роботи. Вони відмінно орієнтуються в ринку міжміських і національних перевезень, знають законодавчі бази не тільки нашої країни, а й країн-партнерів, і завжди зуміють знайти найкращі рішення ваших завдань. Навіть якщо вам потрібно всього лише перевезення в суцільнометалевому фургоні, вам запропонують послуги з логістики і експедиції. Завдяки нашим транспортним рішенням ваш вантаж буде в найкоротші терміни доставлений з будь-якої точки земної кулі, а ви зможете стежити за його місцем розташування протягом всього шляху. Ми гарантуємо відповідність наших вантажоперевезень міжнародним стандартам. Забезпечте безпеку свого бізнесу, вибирайте кращих!

Подзвоніть мені
Презентація