Телефонуйте зараз: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Small-category-icon Перевезення зерна автотранспортом - зерновози | Автомобильные перевозки грузов

Зерновози

Перевезення зерна автотранспортом - зерновози


Перевезення зерна зерновозів кожний рік Україна забезпечує внутрішній і зовнішній ринок мільйонами тонн зерна і олійних культур шляхом здійснення зерноперевозок. Перевезення зерна автотранспортом по країні до складів, місць продажу отриманого врожаю довгий час не була налагоджена. Парадокс: при зібраному врожаї і попиті на ринку транспортна інфраструктура довгий час була неорганізована, не узгоджена, не спроможна гарантувати належний рівень вантажоперевезення зернових культур. Фірма «ЯРТРАНС Логістик» організувала перевезення зернових, оптимізувала і максимально відкрила ринок з перевезень для різних клієнтів. Зерноперевозкі, зокрема перевезення пшениці, здійснюються нашою компанією як авто-, так і вантажним транспортом.


З усіх питань, телефонуйте:
(067) 325-10-20, (044) 495-50-10


Замовляйте послугу перевезення зерна по Україні та закордон

Безумовно, в більшій мірі, компанії, орієнтовані як на експорт, так і на внутрішній ринок, співпрацюють з великими агропромисловими комплексами, що дозволяють собі витрачати солідні суми на поставку продукції та перевезення зернових. Ці суми, як правило, закладені в бюджет підприємства, і на тлі отриманого доходу здаються несерйозними. Наша фірма зробила акцент на всі категорії клієнтів - від великих багатопрофільних комплексів до малих фермерських виробників. Розуміючи, що нашими клієнтами можуть бути будь-які об'єкти ринку сільського господарства, ми зробили все можливе, щоб перевезення зернових була вигідна кожному. Організація «ЯРТРАНС Логістик» має розгалужену систему зерноперевозкі, що охоплює майже всі сільськогосподарські регіони України. Завдяки цьому нам вигідно працювати з будь-яким клієнтом, з будь-яким сільськогосподарським підприємством України, якому потрібно перевезення зерна, незалежно від його розташування та передбачуваної завантаження.

Швидка і професійне перевезення зерна автомобільним транспортом

Оскільки наша фірма займається перевезенням сільськогосподарської продукції, ми надаємо послуги зерновозів, обладнаних належним чином. Наші зерновози Україна мають великі переваги. По-перше, зернові культури в них не перегріваються, оскільки при перевезенні підтримується оптимальна для них температура. По-друге, кузов наших зерновозів повністю захищений від випадкового прокидання вмісту. І, нарешті, ми дотримуємося всіх необхідних санітарних і екологічних норм. На нашому транспорті не перевозяться ні шкідливі летючі речовини, ні побутові відходи, тому зберігається якість перевезених нами товарів. Тим часом, не всі приватники також вимогливі до чистоти свого автотранспорту. Фірма «ЯРТРАНС Логістик» надає якісні послуги з перевезення зерна. Наші зерновози допоможуть в найкоротші терміни перевезти зерно по Україні, а співробітники можуть виконати найважчі і великі замовлення, оптимізувати логістику, домігшись мінімальних витрат на зерноперевозкі і оптимізацію прибутку клієнтів.

Подзвоніть мені
Презентація