Звоните сейчас: (067) 608-35-35, (044) 495-50-10

Лана Говорушко | Истории успеха

30 января 2014 Лана Говорушко Главный бухгалтер
Big_lana-govorushko
Вийшовши морозним днем з будівлі університету маючи на руках дипломи інженера-програміста та фінансиста, як і кожен нормальний випускник-дипломований спеціаліст, стикнулась з розповсюдженою проблемою. А що ж далі?

Главный бухгалтер YarTrans Logistic

Далі були співбесіди, розмови, перемовини. І, як результат, стажування, а потім повноцінна робота в аудиторській компанії. Спочатку на позиції помічника аудитора та бухгалтера. З часом запас знань більшав і пропорційно збільшувалась відповідальність та об’єм роботи. Через два роки на моїй совісті був бухгалтерський облік трьох різнопланових компаній.

Перша ж зустріч з керівництвом «Яртранс Лоджістік» дала мені зрозуміти, що тут такі поняття як «рутина», «одноманітність» просто неможливі, а «відповідальність», «пунктуальність», «стабільність» та «креативність» є найбільш важливими. Це стало одним з перших сигналів про те, що треба щось змінювати в житті.

Вже рік як я перейшла в дружню команду «Яртранс Лоджістік». За цей час я зрозуміла, що будь-яке складне завдання можна зробити простим. Головне відкрити себе для нових цілей і можливостей, і, авжеж, бути частиною великої сім’ї «Яртранс». Дякую логистико транспортній компанії ЯрТранс!

Лана Говорушко , Главный бухгалтер

Перезвоните мне
Презентация